Прем`єра балетна вистава «Попелюшка» 10 червня 2018 року 14.00 та 19.00 Національна опера України імені Тараса Шевченка

Прем`єра балетна вистава «Попелюшка»

10 червня 2018 року
14.00 та 19.00

Контакти:
01030, м. Київ, вул. Володимирська, 57
тел. +38 (044) 234-61-55, 097-279-29-99; 099-500-19-25
kyano4ka@gmail.com, www.balletkiev.com

Вихованці Хореографічної гімназії «Кияночка» — щорічні переможці й лауреати найпрестижніших міжнародних і українських хореографічних конкурсів і фестивалей:
 • - Міжнародного конкурсу артистів балету ім. Сержа Лифаря
 • - Міжнародного конкурсу виконавців класичного танцю «Фуете Артека» (міжнародний табір «Артек»)
 • - Міжнародного молодіжного конкурсу класичної хореографії «Галицька Терпсихора» (м. Львів)
 • - Міжнародного молодіжного конкурсу класичного танцю «Кришталевий черевичок» (м. Харків)
 • - Міжнародного конкурсу класичного танцю «Одеські перлинки» (м. Одеса)
 • - Міжнародного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Весняний водограй» (м. Одеса)
 • - IV Міжнародний конкурс класичної і сучасної хореографії «Мысль – поток» (м.Київ)

Балет...Велике і прекрасне мистецтво, досконале єднання думки і руху, душі і тіла, втілення мрії про гармонію, мистецтво, що зваблює одного разу і назавжди!

«Кришталевий черевичок – 2013»

«Кияночка» знову здобула перемогу! Цього разу це був VIII Міжнародний конкурс класичного танцю «Кришталевий черевичок – 2013», що проходив з 23 по 26 квітня в Харкові на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Ансамбль класичного танцю Хореографічної гімназії «Кияночка» (керівник – заслужений працівник культури України Д. Є. Кайгородов) отримав Гран-Прі.

 • Мельничук Вікторія та Миклуха Катерина (педагог-репетитор – К. М. Істоміна) отримали диплом «Приз Надія». Маріанна Тсембенгой стала лауреатом конкурсу та отримала Першу премію у категорії соло в молодшій групі.
 • В середній групі у категорії соло І премію отримала Єва Глузька, ІІ премію – КарінаТельвар. Дипломантом конкурсу стала конкурсантка з Японії – Сено Хонго. Лауреаткою конкурсу у старшій групі стала Еліна Кануннікова (ІІІ премія). Кайгородов Микита та Даніїл Сілкін отримали ІІІ премію. Микита Путрін став дипломантом конкурсу і отримав І премію.
 • Переможці та лауреати нагороджені відповідними дипломами та відзнаками Конкурсу. Педагоги, що готували лауреатів та переможців конкурсу також отримали грамоти.
 • Здобутки переможців – це результат постійного та послідовного підвищення виконавської майстерності в тандемі з самовідданими педагогами.Вони не просто навчають хореографічному мистецтву, але і допомагають, скеровують, підказують, шукають… А найбільшою нагородою для педагогів є досягнення і перемоги його учнів. Дорогі переможці та лауреати, бажаємо Вам творчого натхнення, нових здобутків, здоров’я, щастя і добра!