Прем`єра балетна вистава «Попелюшка» 10 червня 2018 року 14.00 та 19.00 Національна опера України імені Тараса Шевченка

Прем`єра балетна вистава «Попелюшка»

10 червня 2018 року
14.00 та 19.00

Контакти:
01030, м. Київ, вул. Володимирська, 57
тел. +38 (044) 234-61-55, 097-279-29-99; 099-500-19-25
kyano4ka@gmail.com, www.balletkiev.com

Школа-дитячий садок Кияночка

Навчально-виховний процес в дошкільних групах побудовано відповідно до програми «Дитина» з урахуванням вимог «Базового компонента дошкільної освіти в Україні». Дошкільна ланка освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану на навчальний рік та на період оздоровлення.

Період дошкільного дитинства є періодом інтенсивної і самостійної творчості дітей, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей. Саме в дошкільному віці виникають особливо сприятливі передумови розвитку здібностей, обдарованості, забезпечується різнобічний розвиток психічних якостей особистості дитини.

Завдяки неперервності освіти і виховання нам вдалося подолати психологічні барєри при переході з дошкільних груп в початкову школу. Дошкільний навчальний заклад та школа - є рівноправними ланками єдиного та цілісного освітнього циклу.

Вони спільно планують роботу на навчальний рік та перспективу, мають єдиний план навчально-виховної роботи, загальний план роботи з батьками, спільні виховні та освітні проекти.Навчальний план складається з двох блоків навчальних предметів: загальноосвітнього та профільного циклів.

Державний компонент навчальних дисциплін доповнюють заняття з хореографії, ритмопластики, вивчення мов (англійська, німецька, французька, китайська), живопис, хоровий спів, гра на фортепіано, акторська гра та сценічне мовлення, карате.

Випускники школи дитячого садка продовжують навчання у Хореографічній Гімназії «Кияночка» та Київському хореографічному Коледжі, який закінчують молодшими спеціалістами та бакалаврами.

Оплата
 • За місяць становить 7500 грн. Разовиий вступний внесок у розмірі оплати за місяць.
 • При зарахуванні двох дітей з одної сім'ї
 • розглядається пільгова оплата.
Умови прийняття
 • 1) Співбесіда з дитиною та знайомство з батьками
 • 2) Заява на ім'я директора
 • 3) Договір
 • 4) Медична картка
 • 5) Свідоцтво про народження дитини
 • 6) Ксерокопії паспорту та індитифікаційного коду одного з батьків

обьявление

Садок "Кияночка"

Період навчання

Навчальний рік дитячого садка триває цілий рік. У літній період садочок (червень, липень, серпень) працює за літньою оздоровчою програмою.

Харчування

У нашому приватному садочку домашнє чотирьохразове збалансоване харчування (сніданок, обід, полудень, вечеря) можливе дієтхарчування для дітей, у яких є протипоказання, алергії, або лікар призначив дієту.

 • Режим роботи:
 • з понеділка по пятницю, з 8-00 до 20-00.
 • Існує можливість перебування дитини у закладі цілодобово.
Школа сад Кияночка

ЯСЕЛЬНА ГРУПА

У цій групі 12 дітей віком з 2 до 3 років. Педагогічний склад: два вихователя та один помічник вихователя, хореограф, вчитель англійської мови, вчитель хореографії та фізкультури, вчитель вокалу.

Всі заняття проходять у цікавій ігровій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердими педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.

Шановні батьки, якщо Ваша дитина погано їсть та вередує під час їжі, приходьте до нас, наш помічник вихователя догодує Вашу дитинку та навчить користуватися ложкою та виделкою. А якщо дитина ще в памперсі чи з соскою, то в нас вона мяко позбудеться цих зайвих речей. Період адаптації триває від одного до трьох тижнів. Можливість перебування дитини в садку в цей час за скороченим розкладом.

Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садочок.

МОЛОДША ГРУПА

Педагогічний склад: два вихователя та один помічник вихователя, хореограф, вчитель англійської мови, вчитель образотворчого мистецтва, вчитель вокалу.

Всі заняття проходять у цікавій ігровій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердими педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.

Група розрахована на 20 дітей. На заняття діти діляться на дві підгрупи.

Шановні батьки, якщо Ваша дитина погано їсть та вередує під час їжі, приходьте до нас, наш помічник вихователя догодує Вашу дитинку та навчить користуватися ложкою та виделкою. А якщо дитина ще в памперсі чи з соскою, то в нас вона мяко позбудеться цих зайвих речей. Період адаптації триває від одного до трьох тижнів. Можливість перебування дитини в садку в цей час за скороченим розкладом.

Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садочок.

СЕРЕДНЯ ГРУПА

Педагогічний склад:

один вихователь та один помічник вихователя, хореограф, вчитель англійської мови, вчитель образотворчого мистецтва, вчитель вокалу.

Всі заняття проходять у цікавій ігровій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердими педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.

Група розрахована на 12 дітей.

Період адаптації триває від одного до трьох тижнів.

СТАРША ГРУПА

У садочку дві окремі старші групи для дітей віком від 5 до 6 років. У кожній групі навчається до 12 дітей.

Педагогічних склад:

три вихователя та один помічник вихователя, хореограф, вчителі англійської мови, образотворчого мистецтва, вокалу, ейдетики, логопед, психолог, керівник гуртка карате, ліплення, акторської майстерності. Випускники нашої старшої групи вже вміють: читати, писати, рахувати, вирішувати прості задачі, логічно мислити та готові до вступу в наш перший клас або до будь-якої найвибагливішої школи.

У закладі працює психолог: діагностика, індивідуальна робота з дітьми та батьками, заплановані консультації, семінари, тренінги для вихователів; логопед: проведення групових занять з дітьми та індивідуальна робота;

Вчитель образотворчого мистецтва:

Володимир Васильович заслужений вчитель України розкриє творчі здібності дитини на заняттях з малювання, конструювання, ліплення та аплікації.

Харчування

 • Сніданок: 8:45
 • Обід: 12:30
 • Полуденок: 15:45
 • Вечеря: 17:30

В садочку працює дієтична сестра, яка розробляє меню на кожний день з урахуванням добових норм та віку дітей. Діти харчуються за санаторним нормами та за переліком продуктів встановлених нормативними документами МОЗ України.

Перші страви готують без м'ясного бульона. Другі страви готують запеченими та тушкованими.

Наші кваліфіковані кухарі працюють з душею та радують наших діток улюбленими стравами: булочками з начинкою, кексами, млинцями з домашнім варенням, варениками з м'ясом чи сиром, голубцями, зразами з капустою або м'ясом. Меню складається з урахуванням весняно - літнього та осінньо - зимового періоду.

Приблизний перелік страв:

Сніданок: сирники з солодкою сметанною підливою, ліниві вареники, молочні каші з різних круп, оладки з варенням, мясні, рибні тюфтельки запечені в соусі, бутерброди з маслом та твердим сиром.

Обід: салати з різних сирих або варених овочів з олією, квашена капуста, український борщ з пампушками, різноманітні супи (овочеві, різних круп, бобових та макаронних виробів, з мясними та рибними фрикадельками).

На другу страву подаються - різноманітні вироби з мяса та риби тушковані або запечені. Компоти із свіжих фруктів або сухофруктів, киселі зі свіжих або заморожених ягід.

Полуденок: яблука (свіжі або запечені), банани, цитрусові, фруктові салати. Різноманітні кондитерські вироби, фруктові соки або кисломолочні вироби (кефір, симбівіт).

Вечеря: Запіканки, пудинги, суфле (з мякого сиру, різноманітних круп, овочів та фруків), овочеві зрази, млинці з варенням, котлетки та битки з овочів із сметанним соусом.


Початкова школа

Період навчання

Навчальний рік триває з 1 вересня по 31 липня.

У літній період (червень, липень, серпень) працюємо в режимі літнього табору. В період осінніх, зимових та весняних канікул Ваша дитина буде відвідувати екскурсії, займатися вивченням іноземних мов та хореографією, при необхідності індивідуально навчатися з вчителем.

Наша школа пишається своєю дружньою атмосферою. Взаємоповага і толерантність забезпечують високоякісний освітній процес для всіх учнів. Ми відкриваємо двері для дітей різних національностей. У своїй діяльності враховуємо важливі аспекти, притаманні різним культурам та релігіям.

У школі домашнє чотирьохразове збалансоване харчування (сніданок, обід, полудень, вечеря) можливе дієтхарчування для дітей, у яких є протипоказання, алергії, або рекомендації лікаря щодо дієти.

 • Крім предметів загальноосвітньої школи, ми пропонуємо вивчення:
 • -англійської мови 3 години + 3 год. виконання домашніх завданнь;
 • -другої іноземної мови (французької, німецької) 2 години на тиждень;
 • -російської мови 1 години на тиждень;
 • -хореографії 3 години на тиждень;
 • -живопис, ліплення 1 години на тиждень,
 • -музика - 2 години на тиждень,
 • -джиу-джитсу - 2 години на тиждень

Вся структура навчання та відпочинку містить у собі гармонійно поєднані уроки та заняття, які сплановано таким чином, що учні, знаходячись у школі протягом повного дня, мають змогу після розумової праці зняти напруження фізично або емоційно.

 • За бажанням учнів у школі працюють гуртки:
 • додаткові заняття з хореографії; вокалу,акторської майстерності;
 • індивідуальні заняття гри на фортепіано;
 • заняття з живопису, ліплення;
 • індивідуальні заняття з англійської, французької, німецької, китайської мов.

 • У закладі працює психолог:
 • діагностика, індивідуальна робота з дітьми та батьками, заплановані консультації, семінари, тренінги для вихователів. Психолог допомагає вчителям відчути індивідуальність кожної дитини та допомагає учням розкрити свої здібності, навчає відчувати радість пізнання.
 • Співпраця адміністрації ,батьків, учнів, педагогів та психолога сприяє створенню особливого високоморального, довірливого клімату в колективі;

 • логопед проводить групові заняття з дітьми та індивідуальну роботу над вадами мовлення;
 • медична сестра контролює санітарний стан приміщення, використовує кварцові лампи для дезинфекції, слідкує за станом здоров"я дітей кожен день. Здійснює амбулаторний прийом дітей та надає першу медичну допомогу.

Графік медичних щеплень повідомляється медичною сестрою батькам та виконується за їх згодою.

Адреса та контакти:

 • Київ, вул. Борщагівська 204-Г
 • +38 044 277-89-25,
 • +38 044 277-89-26,
 • +38 050 678 89 92,
 • +38 098 358 29 49,
 • +38 097 001 79 32
 • kyianochka@ukr.net
 • вулиця Сергія Данченка 2
 • +38 095 455 56 54
 • +38 068 930 42 82
Збільшити карту

Школа сад Кияночка, адреса вул.Борщагівська 204Г, контакти

Приватний дитячий садок Кияночка. У Солом’янському районі Києва. Садики Киева, частные учебные заведения для детей дошкольного возраста. Начальная школа-сад Кияночка.


Прем'єра балетної фантазії «Спляча красуня і дівчинка з планети Оріон»
 • 3 червня 2017 року
 • 12.00 и 19.00
 • Національна опера України імені Тараса Шевченка
 • КЦ "Кияночка" +38 044 234 61 69
 • вул. Володимирська 50