Кожна дитина має талант-
важливо вчасно
цей талант відкрити

Вечірні школи танцю для дітей та дорослих.

Навчання у школі танців

с

Ласкаво просимо до наших шкіл

2019-2020

Кайгородови, Культурний Центр КияночкаТворча майстерня Заслужених працівників культури України Галини та Дмитра Кайгородових.

За заслуги у вихованні дітей та молоді, а також за пропаганду високого мистецтва класичного балету Галина та Дмитро Кайгородови удостоєні почесної нагороди – медалі Макаренка.

В Культурному Центрі «Кияночка» успішно налагоджений навчально-виховний процес професійно-хореографічного навчання з Школи-дитячого садка естетичного виховання І ступеня «Кияночка», Хореографічної Гімназії «Кияночка» до Київського хореографічного коледжу.

Ми раді Вас вітати в наших світлих, обладнаних танцювальним підлогою, дзеркалами і балетними верстатами залах в центрі Києва.

Наші педагоги досвідчені кваліфіковані фахівці, більшість з яких викладачі Хореографічного коледжу. Головним завданням педагога в роботі з дітьми шкільного віку є: виховання самостійності, активності, ініціативи, уяви, фантазії, творчості, музикальності.

 

Діти опановують перші навички побудови і перестроювання в масових іграх і танцях, освоюють основні рухи танцювального кроку, бігу, стрибка і найпростіші танцювальні рухи.

Культурний Центр Кияночка

Урок будується на різноманітному танцювальному матеріалі в ігровій формі, що дуже подобається дітям.

Структура уроку:

починається з 3-5 хвилинної «розминки» – яка дає початок емоційному проникненню в образ, активізується уява – діти вчаться в рухах висловлювати музику різних жанрів.